Üniversal Yapıştırıcı ve Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
 
40 yılı aşkın, yapıştırıcı sektörü tecrübesine sahip kurucuları tarafından 1999 yılında kurulan Üniversal Yapıştırıcı öncelikle Kundura Sanayii’ne hizmet vermeye başlamıştır. Zaman içinde müşteri taleplerinden yola çıkarak 2001 yılında Otomotiv ve Mobilya Sektörleri’ne de ürün üretmeye başlayan firma; günümüzde bu sektörlere ürün vermeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Üniversal, müşteri memnuniyetinde en önemli unsurun kalite olduğunun bilinciyle, yıllardır dünyanın en önemli firmalarından hammadde ihtiyacını karşılamaktadır. Ürünlerde meydana gelebilecek en ufak değişikliğin müşteri için büyük sorunlar yaratabileceğinin farkında olan firma, hammadde ve mamül madde kalite kontrollerini diğer bölümlerden tamamen bağımsız bir Kalite Kontrol Ekibi ile yürütmektedir.

Tüketicilerin yoğun bulunduğu illerde mevcut bulunan Teknik Ekipleriyle müşteriye en kaliteli hizmeti, en kısa zamanda sunmayı hedefleyen Üniversal, ürünün müşteri tarafından ilk uygulamalarında müşterilere nezaret edip, en iyi yapışmayı gerçekleştirmek için gereken yöntemleri müşterilerine aktarmanın yanı sıra, yurtdışındaki yeni uygulama biçimlerini de takip ederek bu konuda da mevcut ve yeni müşterilerilerine bilgi vermektedir.

Üniversal’in amacı dünyada gelişen yeni teknolojileri eş zamanlı olarak Türkiye’de uygulamak ve bu sayede müşterilerinin içte ve dışta tam rekabet koşullarında üretim yapmasına katkı sağlamaktır.

Çevre ve Kalite Politikası